Lamky fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
=NeO=Woodoo
Veľký klaňák
Veľký klaňák
=NeO=Woodoo


Počet príspevkov : 91
Points : 135
Reputation : 0
Join date : 10.04.2009

Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty
OdoslaťPredmet: Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati   Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty24.04.09 16:12

chalani potrebujem keby ste mi tu hodili neaku grafiku okolo tych 3- 5 litrov co najlepsiu lebo ten sorry za vyraz ale JA serie na to a uz by mu to aj tak zrejme nezobrali... takze som pouceny a viem ze dnes je velmi malo cestnych ludi a kazdy sa kazdeho snazi len oklamat no a s toho dovodu tu potrerbujem keby ste mi pls hodili neaku slusnu grafarnu na ktorej budem tahat hry ako crysis aspon na polke ako doteraz ak nie lepsie... vopred dik
Návrat hore Goto down
Ego
Super klaňák
Super klaňák
Ego


Počet príspevkov : 157
Points : 213
Reputation : 7
Join date : 02.04.2009

Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati   Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty24.04.09 17:18

zkus použít ten test low-end GK od Oscara co je tu santa https://lamky.slovakforum.net/forum-f4/topic-t23.htm
Návrat hore Goto down
http://www.neo-funclan.eu/
HUNTER
Veľký klaňák
Veľký klaňák



Počet príspevkov : 55
Points : 81
Reputation : 0
Join date : 04.04.2009

Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty
OdoslaťPredmet: HUNTY   Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty25.04.09 9:24

a poviem ti ze som kukal kolko stoja grafiky na moje zadanie do skoly a zistil som ze grafiky su poslednu dobu riadne lacne Very Happy ako za 5000 sk kupis riadnu masinu Very Happy
Návrat hore Goto down
OSCAAR
Super klaňák
Super klaňák
OSCAAR


Počet príspevkov : 139
Points : 181
Reputation : 0
Join date : 12.04.2009

Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty
OdoslaťPredmet: Grafika pro papučáře   Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty26.04.09 0:09

=NeO=Woodoo napísal:
chalani potrebujem keby ste mi tu hodili neaku grafiku okolo tych 3- 5 litrov co najlepsiu lebo ten sorry za vyraz ale JA serie na to a uz by mu to aj tak zrejme nezobrali... takze som pouceny a viem ze dnes je velmi malo cestnych ludi a kazdy sa kazdeho snazi len oklamat no a s toho dovodu tu potrerbujem keby ste mi pls hodili neaku slusnu grafarnu na ktorej budem tahat hry ako crysis aspon na polke ako doteraz ak nie lepsie... vopred dik

Woodoo,tato karta ASUS GTS 250 je momentálně idealní v poměru cena/výkon a vytlačila 9800 GT. je to přeznačená karta s jádrem G92 původně značená jako 8800 GTS,potom přeznačená na 9800 GTX,následně přetaktovaná a značená jako 9800 GTX+ kterou má i MIno Laughing A ted na jaře jí přeznačili na GTS 250 Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati K0903111657086063103727427573092 GTS 250 je ta samá karta co má MIno,jen se jmenuje jinak. Ale důležité je to,že jí ted koupíš o 1/3 levněj. Než jak jí kupoval MIno... affraid cheers lol!
Návrat hore Goto down
=NeO=Woodoo
Veľký klaňák
Veľký klaňák
=NeO=Woodoo


Počet príspevkov : 91
Points : 135
Reputation : 0
Join date : 10.04.2009

Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty
OdoslaťPredmet: Grafarnaaaaaa   Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty26.04.09 2:18

http://www.pixmania.sk/sk/sk/2627056/art/sparkle/geforce-gts-250-1-gb-ddr3.html osci je to ona?... lebo ak hej tak ta cena je super a ak je to taka kvalitka ako hovorite tak potom bomba spica eno nuno Very Happy:d tesim sa... btw ked mi pride dan tak uz teraz pomaly setrm neake lovaky a tak... a hned ako na nu budem mat tak objednavam
Návrat hore Goto down
OSCAAR
Super klaňák
Super klaňák
OSCAAR


Počet príspevkov : 139
Points : 181
Reputation : 0
Join date : 12.04.2009

Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati   Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty27.04.09 23:51

=NeO=Woodoo napísal:
http://www.pixmania.sk/sk/sk/2627056/art/sparkle/geforce-gts-250-1-gb-ddr3.html osci je to ona?... lebo ak hej tak ta cena je super a ak je to taka kvalitka ako hovorite tak potom bomba spica eno nuno Very Happy:d tesim sa... btw ked mi pride dan tak uz teraz pomaly setrm neake lovaky a tak... a hned ako na nu budem mat tak objednavam
Ano papučáčku,je to ona lol!
Návrat hore Goto down
OSCAAR
Super klaňák
Super klaňák
OSCAAR


Počet príspevkov : 139
Points : 181
Reputation : 0
Join date : 12.04.2009

Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty
OdoslaťPredmet: CRYSIS WARHEAD s ATI HD 4770 512 GDDR5   Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty09.05.09 1:29

Woodoo,našel sem test ATI HD 4770. Jak šlape v CRYSIS WARHEAD. . . Arrow
Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Crysis_settings
Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Crysis_oc
bounce Je tam dvakrát 4770,první je na frekvencích od výrobce a potom přetaktovaná Exclamation A přetaktovaná má stejný výsledky jako nVidia 9800 GTX+/GTS250... cyclops A všimni si ,že 9800 GTX+ 512 a GTS 250 1 GB má stejné výsledky na které nemá velikost paměti grafiky žádnej vliv affraid Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty
OdoslaťPredmet: Re: Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati   Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati Empty

Návrat hore Goto down
 
Grafika ako sa patri avsak cena ktora ma nezatrati
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HARDWARE NEWS

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lamky fórum :: Help Center :: Hardware-
Prejdi na: